www.technikagrobelny.cz
Volejte denně od 9:00 do 19:00

Tažená samo nakládací oviječka Z577 + stavěč balíků

Samo nakládací ovíječka Z577 má boční nakládací drapák zajišťující rychlou a efektivní práci, protože sběr a ovíjení probíhá během přejezdu k dalšímu balíku nebo na místo skladování. Stroj je vybaven zařízením na odřezávání a zachytávání fólie, díky kterému je zásah uživatele potřeba jen při zakládání nové role fólie. Po dokončení procesu ovíjení může být balík stavěn svisle pomocí spolehlivého stavěče balíků, což snižuje riziko poškození fólie.
Je vybavena moderním univerzálním podavačem fólie o šířce 500 mm a 750 mm. Regulované je nakládací rameno a rozestup válečků, a díky tomu je možné ovíjet balíky s rozměry 1 200 x 1 200 a 1 200 x 1 500 mm.
Ovíječka je vybavena systémem otáčení náprav pojezdových kol, který na jedné straně zajišťuje menší přepravní šířku stroje a na druhé straně stabilitu při práci (větší šířka stroje).
Speciální konstrukce čtyř otočných hřídelí zabraňuje klouzání balíků během ovíjení.
Bezprostřední převod pohonu na speciální věncové ložisko otočného stolu umožňuje tichý a spolehlivý provoz stroje ve srovnání s řetězovými převody.
Řízení probíhá z kabiny traktoru pákou s bovdenovými lanky, ovládající 3-sekční hydrauliku
Ovíječka má programovatelné počítadlo, ukazující aktuální počet ovinutí balíků, dobu provozu, počet balíků, průměrný počet balíků za hodinu. Počítadlo může pracovat nezávisle na třech polích.
Velké zkušenosti Metal-Fach Sp. z o.o. při výrobě ovíječek zaručují dlouhý a bezporuchový provoz.Nová , záruka.

290 000,00 Kč
www.technikagrobelny.cz