www.technikagrobelny.cz
Volejte denně od 9:00 do 19:00

Rozmetadlo hnoje N267 Metal Fach s nosností 8 t

Rozmetadlo hnoje N267 s nosností 8 t na podvozku typu tandem je vybavené čtyř bubnovým vertikálním adaptérem nakloněným dopředu, který zaručuje široké a rovnoměrné rozmetání hnoje. Bubny se otáčejí protiběžně v párech (při pohledu od zadní části stroje: dva pravé - proti směru hodinových ručiček, dva levé - ve směru hodinových ručiček). Každý buben je vyvážen za účelem minimalizace vibrací rozmetadla při práci. Použity jsou výměnné, přišroubované zuby vyrobené z ušlechtilé oceli.
Připojení k traktoru se provádí pomocí dolního úchytu typu HITCH s možností seřízení.
Pro zabezpečení pohonu je použita třecí spojka vypínající při přetížení.
Stroj je standardně vybaven hydraulicky zvedanou zadní záklopkou, která má v dolní části utěsnění pomocí pryžového pera, aby se během přepravy nevysypával materiál. Navíc je pro zajištění rovnoměrné činnosti záklopky použitý řetězový synchronizátor.
Aby jiní účastníci provozu nenajeli na bubny adaptéru při jízdě po veřejných komunikacích, je použita síť, která se ručně demontuje.
K zabezpečení postranic při nakládání je stroj standardně vybaven dřevěnými lištami na ochranu postranic.
Pro zvýšení univerzálnosti stroje je možné použít také plné nebo síťové nástavce o výšce 500 mm.
Řízení stroje se provádí prostřednictvím dvou sekční nebo jedno sekční hydrauliky a bovdenů, což umožňuje současné připojení jiných zařízení s hydraulickým ovládáním k traktoru (např. čelní nakladač).
Nosnost - 8000 kg,výkon traktoru -min. 80. 

Doprava zdarma.Možnost s dph 0% na dić-cz .....mobil 603390862

678 000,00 Kč
www.technikagrobelny.cz