www.technikagrobelny.cz
Volejte denně od 9:00 do 19:00

Nesený plošný postřikovač PRODAG PZLS 1000 ST bez ramen

Postřikovač je určen k plošnému ošetřování polních plodin pesticidními i nepesticidními přípravky a k plošnému hnojení kapalnými průmyslovými hnojivy.


Konstrukce nosného rámu je stejná pro všechny objemy nádrží.

Plovoucí konstrukce postřikovacích ramen 12 a 15 MRX se zvedáním pomocí kladky.

Elektrické dálkové ovládání hlavního ventilu a tlaku.

Polyetylénová hlavní nádrž postřikovače má obsah 1000 l + 10%.

Nádrž na vyčištění postřikovače po práci má obsah 80 l a nádrž pro umytí rukou 15 l.

Membránové čerpadlo 100 l/min/20bar, 540 ot/min.

Rovnotlaký regulátor 5+1 s elektricky ovládaným hlavním ventilem ON-OFF z kabiny traktoru.

4 stupně filtrování kapaliny.

Další informace:

Postřikovač je určen k plošnému ošetřování polních plodin pesticidními a nepesticidními přípravky a k plošnému hnojení kapalnými průmyslovými hnojivy.

Při výrobě postřikovačů PZLS je kladen důraz na vysokou kvalitu a dlouhou životnost stroje. Proto je stroj sestaven z komponentů od renomovaných výrobců (ARAG, TECOMEC, COMET, UDOR...) Robustní rám a ramena jsou opatřeny vysoce odolnou práškovou barvou. Postřikovač je standardně vybaven proplachovým a asanačním systémem, který je nejenom šetrný k životnímu prostředí, ale i významně prodlužuje životnost stroje. Nádrže postřikovače jsou vyrobeny z odolného polyethylenu. Již v základní výbavě je postřikovač vybaven plovoucím systémem ramen MRX a v provedení HMRX i hydraulickým zvedáním. Pro rychlejší a pohodlnější nastavení sklonu kopírovacího systému MRX, je možné do systému instalovat i hydraulickou pístnici.

Do základní výbavy také patří rovnotlaký regulátor s dálkovým ovládáním ON/OFF.

K postřikovači lze dokoupit širokou paletu nadstandardní výbavy. Nejčastěji je žádán buben s hadicí a stříkací pistolí, sací hadice s košem, pěnový značkovač, trojitý držák trysky (triplet), filtry IN-LINE pro jednotlivé sekce, přimíchávací zařízení, zadní koncové světla, kardan... Nadstandardně lze postřikovač osadit dálkovým ovládáním sekčních ventilů, což umožňuje i následné připojení řídící jednotky s monitorem pro plně automatickou regulaci.

VARIANTY STROJŮ:

PZLS 1000 ST /12MRX: 187.853,- Kč s DPHPZLS 1000 ST /15MRX: 216.542- Kč s DPH

145 127,00 Kč
www.technikagrobelny.cz