www.technikagrobelny.cz
Volejte denně od 9:00 do 19:00

Lis Z562RN s rotorem a noži lis Metal-Fach

Lis Z562RN s rotorem a řezacími noži od výrobce Metal-Fach představuje další krok v rozvoji lisů Z562, ve kterých je jako u prvních v zemi použita inovativní metoda při výrobě ovíjecích lisů, u nichž jsou bezporuchovost a vysoký stupeň lisování (stlačení) zajišťovány plně válcovými ovíjecími komorami. Díky tomuto řešení získáváme senáž výborné kvality (optimální podmínky pro silážování).Lis Z562 vybavený rotorem a 13 řezacími noži umožňuje lepší přípravu krmiva v balících zvýšením stupně zhuštění materiálu díky rozřezání sklízeného materiálu před lisováním. Krmivo připravené lisy s řezacími noži se snadněji podává a připravuje v krmných vozech a zvířata je mnohem lépe přijímají.
Řezací nože jsou individuálně zabezpečené proti poškození (pružinami). Pomocí hydraulického systému je možné je velice snadno skrýt.
Použití sběrače o šířce 180 cm zvyšuje efektivitu sběru materiálu a dodatečná montáž síťového vazače zvyšuje efektivitu sběru v rozmezí až o 30 %.
Lis byl jako první v zemi vybaven rovněž aplikátorem pro silážování krmiva během sběru.
Moderní mechanická blokáda zadní záklopky na rozdíl od hydraulické nezatěžuje hydrauliku traktoru, a zvyšuje tak výkonnost stroje a snižuje spotřebu paliva. Díky použití širokých kol se lis dokonale hodí pro práci na podmáčeném terénu.Výbava:
-centrálním mazáním řetězových kol
-vazačem balíků do síťky .
-aplikátorem činidel pro zlepšování silážování
Nový ,záruka.
Možnost s DPH 0% na DIĆ-CZ

650 000,00 Kč
www.technikagrobelny.cz